ÜKS SUURIMAID PLASTITÖÖSTUSI EESTIS!

Plastitööstus Promens AS on oma valdkonnas üks suuurimaid Eestis. Tänu pikaaegsetele kogemustele ja pidevatele arenguprotsessidele oleme suutnud läbi aastate  pakkuda kvaliteetseid ja terviklikke lahendusi maailma juhtivatele tööstusorganisatsioonidele.  Meie klientide seast leiab tuntud ettevõtteid nii veo- kui sõiduautode, toiduainete kui ka elektroonikatööstuses. 

Aktsiaselts Promensi ärisüsteem vastab rahvusvahelistele standarditele, mida on tunnustatud mitmete erinevate sertifikaatidega: ISO 14001 – vastavus keskkonnajuhtimissüsteemide standarditele. IATF 16949  – vastavus autotööstuste kvaliteedijuhtimise standardile. Uuendatud veebilehel on ostude mugavamaks sooritamiseks võimalik teostada hinnapäring erinevate kastitoodete kohta.

MEIE SEGMENDID

AUTO-
TÖÖSTUS

PAKKE-
LAHENDUSED

ELEKTROONIKA-
TÖÖSTUS

ETTEVÕTTEST

Ettevõttes töötab 2023. aasta seisuga ca 230 inimest. Meie peahoone on varustatud  32 survevalumasinaga.  Lisaks on ruumikas laopind, mis tagab piisava valmistoodangu mahtuvuse ja tarnetingimuste õigeaegse täitmise ka kõrghooajal. Autotööstustele toodame erinevaid interjööri, eksterjööri ning mootoriruumi sobivaid plastik detaile. Toiduaine ja muudele töötlevatele tööstustele pakume standardseid ja eritellimusel valmistatud pakkelahendusi.

Rõngus asuva tehase plastitoodete tootmise algus ulatub aastasse 1984.  Alates 2002 aastast kuulub Promens AS rahvusvahelise omanikeringiga ettevõtete gruppi, mis on taganud siinse autotööstusega seotud kompetentsi tekkimise ja kasvu. Aastate jooksul on ettevõtte omanikud arenguvõimalusi silmas pidades liitunud teiste suurkorporatsioonidega.  

2015. aastal omandas Rõngu tehase RPC Grupp.   See tõi ettevõttele kaasa mitmeid täiendavaid investeeringuid ning Volvo Cari poolt pälviti kvaliteeti tunnustav auhind. Kinnitust sai asjaolu, et oleme plastitööstusena Eestis suutnud luua usaldusväärse kuvandi  suurtootjate silmis. 2019. aastal toimus tehing RPC Grupi ja Berry Global vahel, mille tulemusena omandas plastipakenditoodete tootja Berry Global RPC Grupi  ning sealhulgas ka Promensi tehase Rõngus.

Väärtused viivad meid edasi

Koostöö

Tunnistame tugeva ja jätkusuutliku partnerluse tähtsust kõigis meie ärivaldkondades – me peame oma töötajaid, kliente, tarnijaid ja kogukondi oma koostöö partneriteks.

Parimaks pürgimine

Taotleme tipptaset kõiges, mida teeme, optimeerides oma protsesse, tõhustades oma jätkusuutlikke algatusi ning pakkudes oma klientidele kõrgeima kvaliteediga tooteid ja teenuseid. Usume oma töötajate pidevasse koolitusse ja arengusse, et saaksime pakkuda oma klientidele tipptaset.

Kasv

Strateegiline kasv on meie ettevõtte jaoks hädavajalik. Kasv avaldub mitmel kujul – finantskasv, klientide kasv, töötajate kasv ja areng, tootearendus ja innovatsioon ning meie ettevõtte globaalne kasv.

Ohutus

Meie väärtus number üks. Kõiges, mida teeme, taotleme halastamatult turvalisust. Säilitame kõrged standardid, et tagada meie rajatiste ohutus ja keskkonnateadlikkus.

VIIMASED UUDISED

Uudis

Promens Postimehes!

Promens AS Juhtkonna liikmed andsid kommentaare töökultuuri, keskkonna ja kohaliku elu edendamise teemadel. Kõnetavat sisu leiab nii vana olija kui

Jätka Lugemist