PROMENS rõngu SEGMENDID

Promensi toodang jaguneb kolme segmendi vahel. Nendeks on detailid autotööstusele, elektroonikatööstusele ning erinevad pakkelahendused töötlevatele toiduaine tööstustele. Autööstuse tooted jagunevad sise ja välisdetailideks.  Kastitööstuse alla kuuluvad aga standardlahendused toiduainetööstustele ja erilahendused teistele tööstustele. Kolmandaks segmendiliigiks on erinevad detailid elektroonikatööstustele.

.

TÄPSEM JAOTUS

AUTOTÖÖSTUS

AUTOTÖÖSTUS – Sisedetailid (interjöör).Autode sisedetailidest toodame erinevaid kliendispetsiifilisi veokikabiini interjööri mooduleid (raadioriiulid, kindalaekad, panipaigad), päikesesirme, roolisamba katteid ja muud sellist. Lisaks veokite kabiinide tehnilisi detaile (ventilatsiooni kanalid või kaablite kaalid, mis jäävad silmale varjatuks Lisaks ei puudu tootevalikust ka multikomponentsed detailid.AUTOTÖÖSTUS – mootoriruumi detailid Mootoriruumi detailidena valmistame õli- ja jahutussüsteemide osi, mootori rihmakatteid ja kaablikanaleid

PAKKELAHENDUSED

KASTITOOTED – töötlev tööstus, toidutööstus.Valmistame pakkelahendusi toidutööstustele ja teistele tööstuslike aspektidega tegelevatele ettevõtetele. Valmistame erinevas mõõdus kaste nii piima-, liha- ning pagaritööstustele, põllumajandusele ja aiandusele kui ka erinevatele muudele hoiustamisvajadustele. Eelpool mainitud ja ka paljude teiste kastitoodetega on võimalik tutvuda meie kodulehel. Seejärel saate lehelt lahkumata teostada ka hinnapärignu.

ELEKTROONIKATÖÖSTUS

Elektroonikatööstustele oleme heaks koostööpartneriks erinevate tugiraamistike, komponentide ja komplektsete väliskatete tootmisel.